با اهتمام شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری (هلدینگ صبا انرژی)؛ انعقاد تفاهم نامه میان شرکت فولاد اکسین خوزستان و بانک رفاه کارگران

با حضور و حمایت دکتر مهراب برزویی، معاون مالی و منابع انسانی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت فولاد اکسین خوزستان با بانک رفاه کارگران تفاهم نامه ای به منظور هم افزایی و همکاری در حوزه‌های مختلف امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، این تفاهم نامه که در پانزدهمین نمایشگاه "کیش اینوکس 2023" منعقد شد، شامل مواردی از جمله اعطای تسهیلات مالی پشتیبانی مالی و اعتباری همکاری در زمینه های توسعه فناوری و نوآوری ارتقاء سطح کیفیت و توسعه صادرات است .

این همکاری می‌تواند باعث افزایش هم افزایی شرکتهای تابع هلدینگ صبا انرژی و وزارت کار شود .

این تفاهم نامه نشان دهنده تلاش مشترک بانک رفاه کارگران و شرکت لوله سازی اهواز برای تحقق توسعه و رشد پایدار در حوزه صنعت و تولید است .

با امضای این تفاهم نامه بانک رفاه کارگران نشان داده است که به حمایت از صنایع تولیدی و توسعه کسب و کار علاقه‌مند است و آمادگی دارد تا با ارائه خدمات مالی و مشاوره‌ای به شرکتها در رشد و پیشرفت کمک کند .

شرکت فولاد اکسین خوزستان یکی از بزرگترین شرکت های فولادی در ایران است که تولیدات آن در حوزه اسلب های عریض فولادی، منحضر به فرد است.

بانک رفاه کارگران به عنوان یکی از بانکهای معتبر و موثر در حوزه خدمات مالی و بانکی با امضای این تفاهم نامه قصد دارد تا با ارائه خدمات مالی و اعتباری به شرکت لوله سازی اهواز در فرآیند توسعه و رشد این شرکت یاری رساند .