معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری هلدینگِ صبا‌انرژی در نمایشگاه کیش اینوکس

هلدینگ "صبا‌انرژی" در پانزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی (کیش اینوکس، ۲۰۲۳) به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و موثرترین رویدادهای اقتصادی کشور حضور یافت.

معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری هلدینگِ صبا‌انرژی در نمایشگاه کیش اینوکس

هلدینگ "صبا‌انرژی" در پانزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی (کیش اینوکس، ۲۰۲۳) به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و موثرترین رویدادهای اقتصادی کشور حضور یافت .

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، این نمایشگاه که از ۱۵ تا ۱۸ آبان‌ماه سال جاری با حضور شرکت‌های داخلی و بین‌المللی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار می‌شود به عنوانِ یکی از بزرگترین رویدادهای اقتصادی کشور شناخته شده است .

هلدینگ صبا‌‌انرژی در پانزدهمین نمایشگاه بورس، بیمه و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در قالبِ یک غرفه‌ی مشترک به همراهِ شرکت‌های تابعه مشارکت دارد .

شرکت‌های تابعه‌ی "هلدینگ صبا‌انرژی" با توجه به اهداف خود در راستای تحقق شعار سال مهار تورم و رشد تولید هم‌گام با محورهای همایش همچون توسعه‌ی بازار سرمایه و بازار صادراتی در این رویداد حضور دارند .

گفتنی است، شرکت‌های لوله سازی اهواز، فولاد اکسین خوزستان، صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان، نفت پاسارگاد، پتروشیمی جم،  ایران‌یاسا و صبافولاد خلیج فارس در غرفه هلدینگ صبانرژی حضور دارند .