• گروه وصندوق پیشرو در بازدهی پایدار ترجیح سرمایه گذاران

    قیمت پایانی وصندوق

    چهارشنبه 8 آذر 1402 - ( 15,330 )

درباره ما

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری (سهام عام) با نماد «وصندوق» در بازار سرمایه، در راستای کسب سود مناسب، حضور فعال در صنایع دارای مزیت نسبی را در اولویت فعالیت‌های خود قرار داده است. بر این اساس و با توجه به بهره مندی کشورمان از منابع غنی نفت و گاز و معادن مختلف و نیز دانش مناسب در این صنایع، سرمایه گذاری در حوزه‌های نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و فولادی در اولویت فعالیت‌های سرمایه گذاری این شرکت قرار گرفته و خوشبختانه با بهره گیری از مدیریت هوشمند و مدبرانه، این شرکت توانسته است موقعیت‌های مناسبی را شناسایی و در آن‌ها سرمایه گذاری نماید.

بیشتر بدانید

وصندوق در بورس

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با مشارکت گسترده در مهمترین رویدادهای حوزه بورس، بانک و بیمه و همچنین نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش، تلاش کرده با ارائه دستاوردها و برنامه‌های خود، برای اجرای طرح‌ها و پروژه‌های کلان، منابع مالی لازم را جذب کند. آنچه در پی می‌آید، گزارش ماهنامه رصد بین الملل از حضور هلدینگ صباانرژی در ایونت‌های ملی و بین‌المللی در سال 1402 است.

هلدینگ صباانرژی با هدف معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری خود جهت جذب سرمایه‌گذار خارجی در پانزدهمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان (ایران پروژه) شرکت کرد

با حضور و حمایت دکتر مهراب برزویی، معاون مالی و منابع انسانی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت لوله سازی اهواز با بانک رفاه کارگران تفاهم نامه ای به منظور هم افزایی و همکاری در حوزه‌های مختلف امضا کردند.

با حضور و حمایت دکتر مهراب برزویی، معاون مالی و منابع انسانی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت فولاد اکسین خوزستان با بانک رفاه کارگران تفاهم نامه ای به منظور هم افزایی و همکاری در حوزه‌های مختلف امضا کردند.

هلدینگ "صبا‌انرژی" در پانزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی (کیش اینوکس، ۲۰۲۳) به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و موثرترین رویدادهای اقتصادی کشور حضور یافت.


گروه های زیر مجموعه

گروه های زیر مجموعه هولیدنگ

گروه پتروشیمی

گروه نیروگاهی

گروه فلزات

سایر شرکت ها

13. Oil Created with Sketch.

گروه فراورده های نفتی


شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری

پروژه ها و طرح ها