پیام مدیر عامل

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

رَأسُ الاِسلامِ الامانهُ
حضرت علی (ع)

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، محل تجمیع امانت‌ها و ودایع بازنشستگان عزیز است، بخشی از دارایی عمومیِ غیردولتی از 34 سال پیش، به‌صورت امانت در اختیار مجموعه‌ وصندوق قرار داده شده تا با سرمایه‌گذاری مطمئن، حفظ و افزایش یابد و در آینده، با سود بیشتر به صاحبان اصلی بازگردانده شود. مدیریت شرکتی که دارایی آن مستقیما از درآمد ماهانه مردم تشکیل شده، بسیار خطیر و حساس است و اجر و عقوبت مضاعف دارد.
حفظ دارایی‌های موجود و جلوگیری از هدر رفتن منابع در مرحله اول و افزایش سودآوری و خلق ثروت پایدار در مرحله دوم، مهمترین وظیفه مدیران شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی است. در این دوره از مدیریت وصندوق، بر آن هستیم تا با بهینه‌سازی پرتفوی و سرمایه‌گذاری در سهام پربازده، دارایی بازنشستگان عزیز را حفظ و ارتقا دهیم. این مهم جز با نظارت هوشمند و رصد تمام‌وقتِ سرمایه‌های وصندوق در شرکت‌های تابعه میسر نیست. ما با به‌کارگیری اصول استاندارد حاکمیت شرکتی و با بهره‌مندی از سامانه‌های آنلاین، وضعیت لحظه‌ای تمامی دارایی‌های وصندوق را در بیش از پنجاه شرکت بزرگ و در قالب ده‌ها حوزه صنعتی از جمله پتروشیمی، فراورده‌های نفتی، فلزات، نیروگاه، لاستیک و... رصد می‌کنیم و با اتکا شیوه‌های علمی و تخصصی حوزه سرمایه‌گذاری و مهندسی مالی، سرمایه‌های وصندوق را به سمت بخش‌های مولد و پربازده هدایت می‌کنیم.
در این مسیر، با بازطراحی و ارتقاء مداوم فرایندها، به عنوان یک نهاد مالی پیشرو در بازار سرمایه، برای خلق ارزش‌های ماندگار مالی و افزایش اعتماد فعالان بازار سرمایه تلاش می‌کنیم تا برند همیشه‌خوشنامِ وصندوق همچنان ترجیح نخست سرمایه‌گذاران بماند و با سرمایه‌گذاری‌های مطمئن و راه‌اندازی پروژه‌های خیره‌کننده و تحسین‌برانگیز، برای مردم عزیز ایران و به‌خصوص برای بازنشستگان عزیز، افتخار و تعلق و غرور بسازد.

عَلَیْکُمْ بِالْجِدِّ وَ الِاجْتِهَادِ وَ التَّأَهُّبِ وَ الِاسْتِعْدَاد
بر شما باد به تلاش و سخت‌کوشی و مهیا شدن و آماده شدن.
حضرت علی (ع)

با ما در ارتباط باشید