وبلاگ

نشست بررسی عملکرد شرکت پلی‌پروپیلن جم

نشست بررسی عملکرد شرکت پلی‌پروپیلن جم

توسعه

29 آذر 1401

نشست بررسی عملکرد شرکت پلی‌پروپیلن جم

عصر دوشنبه 28 آذرماه، برنامه‌ها و عملکرد شرکت پلی‌پرویپلن جم در حضور دکتر علیرضا زمان‌پور، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری و مدیران ارشد هلدینگ صباانرژی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با بررسی مورد به مورد مسائل و مشکلات پلی‌پروپیلن جم، یه اعتبار بالای نماد جم‌پیلن در بازار سرمایه‌ اشاره کرد و گفت: تلاش مجموعه صباانرژی در مرحله اول حفظ خط تولید و در مرحله بعد، افزایش تنوع و حجم تولید است.

مدیرعامل هلدینگ صباانرژی با اشاره به تولید گریدهای حیاتی مورد نیاز کشور در شرکت پلی‌پروپیلن جم گفت: خلق ارزش یکی از رئوس عملکردی گروه سرمایه‌گذاری وصندوق است و در این مسیر، از تولید گریدهای مختلف در حوزه‌های صنعتی و پزشکی در پلی پروپیلن جم حمایت می‌کنیم.

زمان‌پور در ادامه به نظارت دقیق و کارشناسی هلدینگ صباانرژی بر عملکرد مالی شرکت‌های تابعه اشاره کرد و گفت: برای حفظ حقوق سهامداران وصندوق، تمام تراکنش‌های مالی، خرید مواد اولیه، فروش و درآمدهای شرکت‌ها از جمله شرکت پلی‌پروپیلن جم به صرت دقیق و مرتب رصد می‌شود.

وی در پایان با اشاره به برنامه‌های توسعه‌ای شرکت پلی‌پروپیلن جم گفت: گسترش زنجیره ارزش، کاهش ریسک در تامین مواد اولیه، تولید و فروش، راهبرد وصندوق در خلق ثروت است. در این راستا، جم‌پیلن یکی از مهمترین سرمایه‌های این شرکت است و توسعه سودآور آن مورد حمایت جدی ما است .

در این نشست، مهندس حمید مرادی، مدیرعامل شرکت پلی‌پروپیلن جم، گزارشی از برنامه‌های جاری و مهمترین مشکلات و موانع موجود در این شرکت ارائه کرد.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *