وبلاگ

نشست بررسی عملکرد شرکت جم‌صنعت‌کاران

نشست بررسی عملکرد شرکت جم‌صنعت‌کاران

4 دی 1401

نشست بررسی عملکرد شرکت جم‌صنعت‌کاران

عصر شنبه سوم دیماه 1401، نشست بررسی عملکرد شرکت جم‌صنعت‌کاران با حضور دکتر علیرضا زمان‌پور مدیرعامل و مدیران وصندوق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، در این نشست، دکتر  زمان‌‌پور بر ضرورت خوداتکایی در شرکت‌های تابعه  برای اجرای پروژه‌های داخلی تاکید کرد، گفت: امکانات پیشرفته، توان فنی و تجارب تخصصی جم‌صنعت‌کاران می‌تواند به عنوان بازوی اجرایی پرژه‌های شرکت‌های پتروشیمی گروه صباانرژی عمل کند  از خروج سرمایه‌های این مجموعه بکاهد.

وی به تسریع در اجرای پروژه‌های نیمه‌تمام فعلی اشاره کرد و اظهار داشت: مدیران جم‌صنعت‌کاران باید تلاش کنند، تمامی پروژه‌های تعریف‌شده را براساس برنامه زمانی مقرر اجرا و به اتمام برسانند. اهمیت تاخیر نداشتن پروژه‌ها به همراه کیفیت بالا، مورد انتظار مدیریت وصندوق است.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی با تاکید بر اینکه حفظ خط تولید یکی از مهمترین رویکردهای این هلدینگ در حوزه تولید است، گفت: توقف خط تولید به خاطر ایرادات فنی، خسارات مالی سنگینی به مجموعه وارد می‌کند. شرکت جم‌صنعت‌کاران عطف به ماموریت ذاتی خود، باید با اتخاذ تدابیر لازم در نگهداری، تعمیر و تامین کالاهای مورد نیاز واحدهای مختلف، از خط تولید حفاظت کند.

در این نشست، مهندس علی ابراهیم‌زاده، مدیرعامل شرکت جم‌صنعت‌کاران، گزارشی از پروژه‌های در دست اجرا و مهمترین مشکلات و موانع موجود ارائه کرد.

شرکت جم صنعتکاران (JSCO) یکم اردیبهشت 1386 به عنوان بازوی تعمیر و نگهداری شرکت پتروشیمی جم (JPC) تأسیس و هم اکنون یکی از شرکت‌های فعال در حوزه تامین نیروی انسانی متخصص، تعمیرات، نگهداری، نصب و ساختمان در صنعت پتروشیمی است.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *