وبلاگ

مدیرعامل صباانرژی در نشست صمیمی با کارکنان: اولویت اصلی ما بهینه‌سازی پرتفوی وصندوق است

مدیرعامل صباانرژی در نشست صمیمی با کارکنان: اولویت اصلی ما بهینه‌سازی پرتفوی وصندوق است

27 آذر 1401

مدیرعامل صباانرژی در نشست صمیمی با کارکنان:

 

اولویت اصلی ما  بهینه‌سازی پرتفوی وصندوق است

نشست صمیمی دکتر علیرضا زمان‌پور، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با کارکنان این شرکت ظهر یکشنبه 27 آذر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، در این نشست، دکتر  زمان‌پور با اشاره به خوشنامی نماد وصندوق در بازار سرمایه گفت: مهمترین هدف افزایش بازدهی سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده و ارتقاء جایگاه شرکت است. اولویت اصلی ما بهینه‌سازی پرتفوی شرکت با روش‌های علمی و استفاده از تجارب کارشناسی است.

وی با تاکید بر ضرورت به‌کار‌گیری پرسنل پویا، توانمند و  متخصص، گفت: در مجموعه هلدینگ صباانرژی، نیاز به تجدید رویه در حوزه منابع انسانی وجود دارد. باید با اتخاذ شیوه‌های حرفه‌ای از جمله تکریم و آموزش کارکنان، به ارتقاء تخصص و توانمندی منابع انسانی پرداخت.

دکتر زمان‌پور خواستار تحرک و تلاش بیشتر همکاران در واحدهای مختلف جهت نیل به اهداف شرکت شد و اظهار داشت: عزم جدی بر آن است که بیشترین سودآوری و بازدهی برای سهامداران خود حاصل شود. به همین منظور، از همه همکاران انتظار فعالیت مضاعف در حوزه‌های حقوقی، مالی، سرمایه‌گذاری و اداری می‌رود.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری بر ضرورت نظارت تمام‌وقت به شرکت‌ها تاکید کرد و گفت: همه کارکنان اعم از کارشناسان  مدیران، باید خود را حافظ منافع هلدینگ بدانند و در همه حوزه‌ها بر عملکرد شرکت‌های تابعه نظارت کنند.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *