وبلاگ

فرمانده پایگاه مقاومت هلدینگ صباانرژی معارفه شد

فرمانده پایگاه مقاومت هلدینگ صباانرژی معارفه شد

18 اردیبهشت 1401

فرمانده پایگاه مقاومت هلدینگ صباانرژی معارفه شد

ظهر امروز – یکشنبه 18 اردیبهشت 1401 – در مراسمی با حضور فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی کشوری، معاونان و مدیران و کارکنان شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، محمد مهری به عنوان فرمانده حوزه مقاومت بسیج هلدینگ صباانرژی معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، در این نشست، جواد اسدی فرمانده حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی کشوری با برشمردن ضرورت‌های شکل‌گیری و فعالیت منسجم و تشکیلاتی بسیج در شرکت‌های صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بسیج منحصر به قشر خاصی نیست. تقویت پایگاه‌های بسیج، عضوگیری همه کارکنان هلدینگ ها و شرکت‌ها، ایجاد همدلی و وحدت در سطوح مختلف و ایجاد تحرک و پویایی از جمله اهداف بسیج صندوق بازنشستگی است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در دوره جدید مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری توجه و حمایت بیشتری نسبت به بسیج صورت می گیرد که امیدواریم با حمایت های مدیران عامل هلدینگ ها و شرکت‌ها، شاهد نقش‌آفرینی بیشتر بسیج در حوزه های تخصصی شویم.

همچنین در این مراسم، علیرضا هادی‌پور، معاون سرمایه‌گذاری و توسعه هلدینگ صباانرژی در سخنان کوتاهی، ضمن خیر مقدم به فرماندهان بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری، اظهار امیدواری کرد، با هدف‌گذاری فعالیت‌های بسیج، نقش ویژه بسیج در هلدینگ صباانرژی و شرکت‌های زیرمجموعه ایفا شود.

محمد مهری، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد حسابداری است و دارای سوابق متعدد در حوزه‌های تخصصی حسابرسی و مالی است و هم‌اکنون مدیریت مالی هلدینگ صباانرژی را بر عهده دارد.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *