وبلاگ

طرح توسعه فولادسازی را با همدلی سهامداران وصندوق اجرا می‌کنیم

طرح توسعه فولادسازی را با همدلی سهامداران وصندوق اجرا می‌کنیم

22 تیر 1400

محسن بازارنوی در بازدید از شرکت فولاد اکسین خوزستان:
طرح توسعه فولادسازی را با همدلی سهامداران وصندوق اجرا می‌کنیم

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با حضور در شرکت فولاد‌اکسین خوزستان بر لزوم همکاری‌ها و پیگیری‌ها برای تسریع در اجرای طرح توسعه فولاد‌سازی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، محسن بازارنوی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی و حسن تاجیک سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری، در نشستی با حضور اعضای هیات مدیره و سرپرست شرکت فولاد اکسین خوزستان آخرین تحولات این شرکت را بررسی کردند.

بازارنوی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی در سخنانی با تاکید بر اهمیت سودآوری پایدار برای سهامداران وصندوق اظهار کرد: شرکت فولاد اکسین که سهام عمده آن متعلق به مجموعه وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی می باشد، به‌خاطر کمک به توسعه کشور و ارزآوری قابل توجه، مجموعه اقتصادی ارزشمندی بوده و ارزش زیادی برای سهامداران خود دارد.

وی به اهمیت اجرای طرح توسعه فولادسازی در فولاد اکسین اشاره کرد و گفت: تلاش می‌کنیم با همدلی سهامداران، مشکلات را برطرف کنیم تا به زودی طرح فولادسازی در فولاد اکسین به اجرا در آید. این طرح، سودآوری بسیار خوبی برای وصندوق خواهد داشت و بخشی از نیازهای صنعت فولاد را تامین خواهد کرد.

در ادامه حسن تاجیک سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به تدوین سیاست های شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی در حوزه فولاد گفت: سیاست‌های صندوق بر این بوده که در شرکت‌های فولادی زیرمجموعه وارد فاز فولاد‌سازی شویم و همین موجب شد موضوع طرح توسعه فولادسازی فولاد اکسین به تصویب برسد.

در ابتدای این جلسه امین آسیابان سرپرست شرکت فولاد اکسین، در گزارشی جامع و کامل آخرین وضعیت شرکت در حوزه های مختلف را تشریح کرد و با اشاره به طرح توسعه فولاد سازی بر ضرورت اجرای این طرح برای تثبیت شرکت فولاداکسین در جایگاه واقعی خود تاکید کرد.

همچنین انصاریان رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد اکسین در ادامه این جلسه ضمن خیر مقدم به مهمانان ابراز امیدواری کرد تا با تمرکز بر زیرساختها شاهد روند پیشرفت و جهش تولید در فولاد اکسین باشیم.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *