وبلاگ

سود وصندوق دو برابر شد / انتشار صورت‌های مالی وصندوق منتهی به سال مالی ۳۰ اسفند ۱۳۹۹

سود وصندوق دو برابر شد / انتشار صورت‌های مالی وصندوق منتهی به سال مالی ۳۰ اسفند ۱۳۹۹

30 خرداد 1400

انتشار صورت‌های مالی حسابرسی‌نشده‌ی وصندوق منتهی به سال مالی 30 اسفند 1399

 

سود وصندوق دو برابر شد
ساخت ۵۹ هزار و ۸۸۸ میلیارد و ۳۵ میلیون ریال سود در یک سال

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۵۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و ۳۳ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۹۹ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با سرمایه ۲۷ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره یاد شده، مبلغ ۵۵ هزار و ۴۷۱ میلیارد و ۸۹۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۵۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۹۹ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۰۱ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۵۹ هزار و ۸۸۸ میلیارد و ۳۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود “وصندوق” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ یک هزار و ۳۳ ریال و سود خالص را ۲۷ هزار و ۸۹۵ میلیارد و ۱۵۵ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره یاد شده، با افزایش ۳۶۷ هزار و ۵۷۰ میلیارد و ۵۲۴ میلیون ریال به ۵۴۹ هزار و ۹۲۱ میلیارد و ۷۲۱ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۲۵ هزار و ۶۴۳ میلیارد و ۸۳۶ میلیون ریال معادل ۴۴ هزار و ۴۳۵ میلیارد و ۶۲ میلیون ریال محاسبه شد.

دریافت فایل PDF: صورت‌های مالی حسابرسی‌نشده‌ی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *