وبلاگ

سرپرست جدید شرکت بازرگانی صندوق بازنشستگی کشوری معارفه شد

سرپرست جدید شرکت بازرگانی صندوق بازنشستگی کشوری معارفه شد

16 اسفند 1401

سرپرست جدید شرکت بازرگانی صندوق بازنشستگی کشوری معارفه شد

دکتر علیرضا زمان‌پور، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، عصر امروز سه‌شنبه 16 اسفند 1401، با صدور حکمی، محمدحسین شهسواری را به عنوان سرپرست جدید شرکت بازرگانی صندوق بازنشستگی کشوری منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، در مراسم معارفه سرپرست جدید شرکت بازرگانی سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، دکتر زمان‌پور با تاکید بر افزایش دارایی‌ها و سودآوری بیشتر گروه وصندوق گفت: تمرکز بر نقاط قوت و رفع موانع تولید و توسعه، از مهمترین اصول افزایش دارایی‌ها است. تلاش ما بر این است که بتوانیم سهام سودآور و دارای بازدهی بالا را در مجموعه وصندوق افزایش بدهیم.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری به استفاده حداکثری از منابع و ظرفیت‌های موجود در شرکت‌های تابعه اشاره کرد و گفت: هر یک از شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، امتیازات و ظرفیت‌های بالقوه‌ای دارند و تلاش ما این است که از این ظرفیت‌ها برای ارتقاء تولید و سودآوری در تمامی شرکت‌ها استفاده می‌کنیم.

وی افزود: شرکت بازرگانی صندوق بازنشستگی کشوری یکی از سرمایه‌های ارزشمند مجموعه وصندوق است که با برنامه‌ریزی و تمرکز بیشتر، باید از ظرفیت آن برای فعالیت موثرتر شرکت‌های تابعه در بازار فروش، نهایت استفاده را کرد. این شرکت به‌خصوص در شرایط تحریمی   فعلی می‌تواند منشاء اثرات مفیدی باشد.

پیش از این، هادی مظاهری مدیریت شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری را برعهده داشت و در این جلسه از زحمات وی تقدیر شد.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *