وبلاگ

رسالت اصلی ما خلق ارزش و نقدینگی برای بازنشسته‌ها است

رسالت اصلی ما خلق ارزش و نقدینگی برای بازنشسته‌ها است

21 آذر 1400

مدیر سرمایه‌گذاری و پروژه‌های هلدینگ صباانرژی:
رسالت اصلی ما خلق ارزش و نقدینگی برای بازنشسته‌ها است

محسن خیرالدین مدیر سرمایه گذاری و پروژه های هلدینگ صبا انرژی اعلام کرد: رسالت اصلی ما خلق ارزش و نقدینگی برای بازنشسته ها است.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، پول‌نیوز نوشت: سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی موسوم به کیش اینوکس برگزار شد. این رویداد‌ها با حضور کارشناسان و مدیران بخش دولتی و خصوصی فعال در عرصه‌های بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی برگزار شد.

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری (سهام عام) با نام تجاری «هلدینگ صباانرژی» و با نماد «وصندوق» در بازار سرمایه، در راستای کسب سود مناسب، حضور فعال در صنایع دارای مزیت نسبی را در اولویت فعالیت‌های خود قرار داده است. بر این اساس و با توجه به بهره مندی کشورمان از منابع غنی نفت و گاز و معادن مختلف و نیز دانش مناسب در این صنایع، سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی و صنایع معدنی در اولویت فعالیت‌های سرمایه گذاری این شرکت قرار گرفته و خوشبختانه با بهره گیری از مدیریت هوشمند و مدبرانه، این شرکت توانسته است موقعیت‌های مناسبی را شناسایی و در آن‌ها سرمایه گذاری نماید.

محسن خیرالدین، مدیرسرمایه گذاری و پروژه‌های هلدینگ صباانرژِی درگفتگوی تصویری با پول نیوز اظهار کرد: رسالت اصلی ما خلق ارزش و نقدینگی برای بازنشسته‌ها است.

نسخه تصویری این گفتگو در ذیل می‌آید:

فیلم گفتگو

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *