وبلاگ

رتبه سوم پتروشیمی جم در ارزیابی پروژه‌های بهبود شرکت ملی صنایع پتروشیمی

رتبه سوم پتروشیمی جم در ارزیابی پروژه‌های بهبود شرکت ملی صنایع پتروشیمی
18 دیماه 1400

 

پاشنه‌طلا:

 

رتبه سوم پتروشیمی جم در ارزیابی پروژه‌های بهبود شرکت ملی صنایع پتروشیمی

پروژه سامانه یکپارچه بهره‌برداری شرکت پتروشیمی جم در ارزیابی پروژه‌های بهبود شرکت ملی صنایع پتروشیمی که بر اساسEFQM2020  برگزار شده بود رتبه سوم را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی  هلدینگ صبا انرژی؛ محمدحسین پاشنه‌طلا، معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات شرکت پتروشیمی جم اعلام کرد وجود این سامانه در ثبت اطلاعات ۵ واحد تولیدی الفین، پلی‌اتیلن سنگین، پلی‌اتیلن سبک، بوتادین و بوتن-۱ و سایر نقاط مورد نظر در مجتمع علاوه بر منافع حاصل از پایش مستمر سنسورها و پایانه‌های اندازه‌‌گیری، نقش بسیار مهمی در شناخت رفتاری ادوات و تجهیزات و تحلیل‌های آماری و داده‌کاوی دارد.

وی افزود: سامانه یکپارچه بهره‌برداری همچنین امکان پیش‌بینی‌های متعددی را بر اساس داده‌های گذشته در اختیار مدیران بهره‌برداری و تصمیم‌گیران قرار می‌دهد.

پاشنه طلا با اعلام این مطلب عنوان کرد: در این ارزیابی ۳۰ پروژه از ۷ مجتمع پتروشیمی بر اساس موازین مدل EFQM مورد پذیرش قرار گرفته بودند. نتایج این ارزیابی پس از بررسی و مقایسه روند انتخاب، اجرا و اندازه‌گیری نتایج پروژه طی سال جاری و در پایان صحه‌گذاری گروه ارزیابی ثبت و در مراسمی با حضور مسئولین در محل شرکت ملی صنایع پتروشیمی اعلام گردید.

معاون برنامه‌ریزی پتروشیمی جم در پایان ابراز امیدواری کرد بهره‌گیری از مدل‌های روزآمد سرآمدی و استفاده از تجربه موفق کسب‌وکارهای برتر جهان موجب رشد و تعالی سازمان‌های ایرانی شود.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *