وبلاگ

حضور پتروشیمی جم در نمایشگاه اوراسیا پلاست ترکیه ۲۰۲۲

حضور پتروشیمی جم در نمایشگاه اوراسیا پلاست ترکیه ۲۰۲۲

12 آذر 1401

 

حضور پتروشیمی جم در نمایشگاه اوراسیا پلاست ترکیه 2022

پتروشیمی جم برای نهمین سال متوالی در نمایشگاه اوراسیا پلاست ترکیه 2022 حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صبا انرژی به نقل از روابط عمومی پتروشیمی جم؛ نمایشگاه پلاست اوراسیا به عنوان مهم‌ترین رویداد صنعت پتروشیمی در منطقه اوراسیا با بیش از 840 غرفه‌گذار از 39 کشور و بیش از 60 هزار بازدیدکننده از 127 کشور جهان در شش گروه ماشین‌آلات تولید پلاستیک، مواد شیمیایی و مواد خام، ماشین‌آلات و صنایع کمکی، تجهیزات گرما و کنترل، قالب Hydraulic و پنوماتیک، روش‌های بازیافت و… برگزار می‌شود.

اوراسیا پلاست ترکیه فرصت مناسبی برای نمایش محصولات، ابداعات و ارتباط با صاحبان صنایع مصرف‌کننده محصولات پتروشیمی در عرصه بین‌المللی را در اختیار بازدیدکنندگان و غرفه‌داران قرار می‌دهد.

پتروشیمی جم برای نهمین سال متوالی از سال 2014 تا کنون و با هدف بررسی میدانی آخرین شرایط بازار و تقاضای مشتریان، افزایش تعداد مشتریان، ارتباط مستقیم با مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید به ویژه مصرف‌کنندگان ‌نهایی، به همراه شرکت‌های زیر مجموعه خود در این رویداد بزرگ بین‌المللی و در عرصه رقابت‌های جهانی حضوری پررنگ و قدرتمند داشت.

کاهش تقاضا و قدرت خرید در بازار ترکیه به سبب شرایط تورّم ‌اقتصادی و سقوط ارزش لیر در برابر دلار و حضور رقبایی از کشورهای روسیه، ایالت متحده، کره جنوبی و عربستان سعودی که قیمت‌های بسیار رقابتی پیشنهاد می‌دهند و حذف نشدن تعرفه ترجیحی میان ایران و ترکیه، رقابت در این‌ بازار را با چالش‌های جدی مواجه کرده است با این حال محصولات پلی‌اتیلنی پتروشیمی جم‌ دارای تقاضای بالا در بازار ترکیه بوده و سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص داده و ‌گریدهای لوله، فیلم سنگین، فیلم سبک و بادی با برند جم، از محبوب‌ترین محصولات پلیمری ایران در بازار ترکیه است.

پتروشیمی جم سال گذشته بیش از 100 هزار تن صادرات انواع محصولات پلیمری به مقصد ترکیه داشته و در نه ماهه سال جاری نیز، بیش از ۴۰ هزار تن فروش در این بازار صورت گرفته است.

غرفه‌ پتروشیمی جم با متراژ 100 متر مربع در سالن اصلی (شماره 5) و غرفه518A  در بهترین موقعیت در کنار دیگر رقبای داخلی و خارجی، طی دوره‌های حضور همیشه ثابت بوده که این مزیتی برای معرفی برند پتروشیمی جم در ذهن مشتریان است.

گفتنی است این نمایشگاه از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های صنعت پلاستیک و لاستیک در منطقه اوراسیا است که هر ساله در شهر استانبول و با همکاری سازمان صنعت پلاستیک ترکیه برگزار می‌گردد. اوراسیا پلاست ترکیه امسال نیز از 23 تا 26 نوامبر 2022 (02 تا 05 آذرماه 1401) در شهر استانبول برگزار شد.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *