وبلاگ

حضور محمد شریعتمداری در آخرین جلسه فنی پتروشیمی جم در سال ۹۹

حضور محمد شریعتمداری در آخرین جلسه فنی پتروشیمی جم در سال ۹۹

27 اسفند 1399

حضور محمد شریعتمداری در آخرین جلسه فنی پتروشیمی جم در سال 99

 

تاثیر عمیق مدیران و کارکنان شرکت‌ها بر تحول در زندگی محرومان و بازنشستگان

 

محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی روز دوشنبه در آخرین جلسه فنی صبحگاهی مدیران شرکت پتروشیمی جم به‌صورت مجازی حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، در جلسه فنی صبحگاهی مدیران پتروشیمی جم که به‌صورت مجازی برگزار شد وزیر تعاون و کار و رفاه اجتماعی، دکتر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و آقای بازارنوی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی در جلسه حضور داشتند.

در این جلسه مجازی گزارش کاملی از فرایند تولید و عملیات صنعتی این شرکت در سال ۹۹ و همچنین کسب بیشترین رکوردهای تولید در سال ۹۹ ارائه شد.

شریعتمداری در ابتدای جلسه آثار فعالیت‌های پتروشیمی جم بر مجموعه صندوق بازنشستگی را مشهود و قابل‌توجه ارزیابی کرد و گفت: باید به‌گونه‌ای عمل شود که مدیران در کلیه سطوح وزارتخانه بدانند که آثار فعالیت خود و مجموعه تحت نظارتشان چه تحولی در زندگی قشر محترم و محجوب بازنشستگان کشور دارد.

وی نام‌گذاری سال 99 با عنوان سال جهش تولید در متن تحریم‌های متعدد و تأثیر مخرب ویروس کرونا بر تمامی ابعاد ملی و جهانی را تصمیمی شجاعانه برشمرد که کشور را در مسیر تازه برای پیشرفت و پویایی قرارداد.

در ادامه مدیریت ارشد شرکت پتروشیمی جم با ارائه گزارش تولید و عملیات در سال ۹۹ به کسب بیشترین رکورد تولید محصولات شرکت همانند سال ۹۸ اشاره کرد و گفت: در سال جاری ضمن شکستن رکورد تولید سال 98، رکوردهای جدید و قابل‌ملاحظه‌ای نسبت به گذشته به ثبت رسید که این امر مهم حاصل تلاش و کار جمعی متخصصان، مدیران و کارکنان پتروشیمی جم است.

ثبت رکورد تولید یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار تن اتیلن برای اولین بار که حدود ۷۰ هزار تن از سال گذشته بیشتر بوده و تا پایان سال به یک‌میلیون و ۲۲۰ هزار تومان می‌رسد.

همچنین برای اولین بار پتروشیمی جم از مرز ۱۰۰ هزار تن تولید بوتادین عبور کرد، درحالی‌که در سال قبل رکورد ۸۹ هزار تن را زده بود.

در تولید پلیمرها نیز این شرکت درخشش فوق‌العاده‌ای داشته است. تولید HD در سال ۹۸ برای اولین بار ظرفیت اسمی را پشت سر گذاشت و در تولید PE نیز در سال ۹۸ برای اولین بار رکورد 322 هزار تن را کسب کرد که این عدد در سال 99 به حدود ۳۸۰ هزار تن رسیده است.

تصاویر
اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *