وبلاگ

استقبال از غرفه شرکت ایران یاسا در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان

استقبال از غرفه شرکت ایران یاسا در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان

28 بهمن 1401

استقبال از شرکت ایران یاسا در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان

چهاردهمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران از امروز با حضور شرکت ایران یاسا تایر و رابر در شهر عشق آباد ترکمنستان آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از روابط عمومی شرکت ایران یاسا، استقبال گسترده از محصولات شرکت ایران یاسا در کشور ترکمنستان فرصت بسیار خوبی را در اختیار تجار و مردم این کشور قرار می دهد تا از نزدیک با محصولات ایران یاسا آشنایی پیدا کنند.

بر پایه‌ی همین گزارش، در این نمایشگاه ٩٨ شرکت دولتی و خصوصی در حوزه‌های مختلف تولیدی کشورمان محصولات خود را به نمایش گذاشته‌اند، غرفه ایران یاسا نیز در روز نخست با استقبال بسیار خوبی روبرو بوده است.

گفتنی است در این نمایشگاه از غرفه ایران یاسا توسط سید صولت مرتضوی وزیر محترم کار و هیأت همراه و همچنین جناب آقای صادقی معاون اقتصادی سفارت ایران و مدیر نمایشگاه های خارجی بازدید صورت پذیرفت.

همچنین  از مهمترین اتفاقات روز دوم نمایشگاه، می‌توان به حضور مهندس ترابی مدیرعامل شرکت ایران یاسا تایر و رابر در نشست فعالان اقتصادی ایران و ترکمنستان با حضور مسئولین مربوطه دو کشور، بازدید معاون وزیر صمت جناب آقای دکتر رسولیان از غرفه ایران یاسا، همچنین بازدید رئیس هیات مدیره تاپیکو و مدیر عامل شرکت گسترش تجارت پارس صبا و بازدید مدیرعامل پتروشیمی جم جناب آقای دکتر قنبریان ومدیرعامل پژوهش فن آوری شرکت نفت جناب آقای دکتر دفتری از غرفه شرکت ایران یاسا اشاره کرد.

در این نمایشگاه آخرین دستاوردها، توانایی‌ها و تولیدات شرکت ایران یاسا در معرض دید بازدیدکنندگان و تجار کشور ترکمنستان  قرار گرفت.​

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *