وبلاگ

تقدیر وزارت نقت از رکوردشکنی های پیاپی پتروشیمی جم

تقدیر وزارت نقت از رکوردشکنی های پیاپی پتروشیمی جم

17 خرداد 1400

از سوی معاون وزیر نفت و مدیرعامل صنایع پتروشیمی صورت گرفت

 

تقدیر وزارت نقت از رکوردشکنی های پیاپی پتروشیمی جم /عبور از مرز سودآوری و فروش

 

مجتمع پتروشیمی جم به دلیل جهش تولید و رکوردشکنی های پیاپی در سال جهش تولید، مورد تقدیر معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، بهزاد محمدی در نشست مطبوعاتی که به همین مناسبت برگزار شد ضمن تبریک به مدیرعامل پتروشیمی جم و همکاران پرتلاش این مجموعه به سبب دستیابی به رکورد تولید در سال ۱۳۹۹ عنوان کرد: ثبت رکورد تاریخی، بی‌نظیر و موفقیت‌های چشمگیر اخیر صنعت پتروشیمی را به تمام مدیران، متخصصان و کارگران زحمتکش صنعت پتروشیمی و مردم عزیز ایران تبریک عرض می‌کنم.

وی افزود: بسیار خرسندم که صنعت پتروشیمی به عنوان صنعت طلایی کشور، روز به روز نقش و جایگاه خود را در اقتصاد ملّی مستحکم تر می کند.

معاون وزیر نفت با تقدیر از عملکرد ۲۴ شرکت پتروشیمی ایران به دلیل افزایش تولید و دست یافتن به رکوردهای جدید در سال ۱۳۹۹ که به نام جهش تولید مزین بود، عنوان کرد: ثبت رکوردهای جدید تنها اعداد و ارقام نیست بلکه نویدبخش و امیدآفرین و به معنای تلاش، همدلی و اخلاص تلاشگران این شرکت‌ها و همچنین مایه سرافرازی است.

محمدی با قدردانی از تلاش‌های موثر انجام شده در تحقق شعار محوری “جهش تولید” و تعهد به شکوفایی و خودکفایی کشور اظهار امیدواری کرد با اتحاد و ایمان در این مسیر، رکوردهای جدیدتری ثبت شود.

گفتنی است پتروشیمی جم به عنوان یکی از بزرگترین و مهم‌ترین پروژه های پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس دارای واحدهای تولیدی مختلف با ویژگی‌های خاص از جمله الفین، پلی اتیلن سنگین، پلی اتیلن خطی، بوتادین و بوتن۱ است که طی دو سال گذشته توانسته با مدیریت و برنامه‌ریزی و تلاش و پشتکار نیروهای متخصص خود رکوردهای بی‌نظیری را در تولید و فروش محصولات پتروشیمی بر جای بگذارد.

همچنین سال گذشته برای نخستین بار، با ثبت رکورد تولید بیش از یک میلیون و ۲۲۰ هزار تن در واحد الفین به عنوان واحد مادر این مجتمع و تامین کننده خوراک سایر واحدها، پتروشیمی جم توانست در زمینه سودآوری و فروش نیز با جهش ۹۵ درصدی از مرز ۲۶ هزار و ۲۸۰ میلیون تومان عبور کند.

تصاویر

 

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *