وبلاگ

برگزاری نشست بررسی شاخص‌های عملکردی کسب‌وکار پتروشیمی جم

برگزاری نشست بررسی شاخص‌های عملکردی کسب‌وکار پتروشیمی جم

14 آذر 1401

برگزاری نشست  بررسی شاخص‌های عملکردی کسب‌وکار پتروشیمی جم 

در ادامه جلسات بررسی شاخص‌های کلی کسب‌وکار پتروشیمی جم (BPA) نشستی با حضور «عبدالرحیم قنبریان»، مدیرعامل شرکت و مدیران و روسای واحدهای سازمانی در سالن جلسات صبحگاهی مجتمع پتروشیمی جم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صباانرژی به نقل از پتروشیمی جم؛ در این جلسه شاخص‌های حوزه HSE؛ تحلیل سود؛ بررسی تولید و فروش و برنامه آتی؛ موجودی انبار محصول؛ امور حقوقی و پیمان‌ها و چالش های کسب و کار مورد بررسی قرار گرفت.

در حوزه ایمنی، بهداشت، محیط زیست شاخص‌های مربوط به حجم و ارزش فلرینگ در ماه و فلرینگ تجمعی، حجم و ارزش پساب صنعتی ارسالی به مبین و شاخص‌های HSE تجمعی بررسی شد.

در زمینه تحلیل سود نیز سود عملیاتی ماه شامل سود عملیاتی تجمعی، صورت سود و زیان، سود ناخالص ماه، سود ناخالص تجمعی و همچنین مقایسه با ماه‌های قبل و مقایسه تجمعی با مدت مشابه سال گذشته صورت گرفت.

در ادامه این نشست وضعیت تولید و فروش و برنامه آتی شرکت با بررسی حجم تولید ماهانه و تجمعی، حجم فروش ماهانه و تجمعی، ارزش فروش ماهانه و تجمعی، پیش‌بینی تولید، حجم فروش و ارزش فروش ماه آینده، روند تولید و قیمت اتیلن، پروپیلن، پلی‌اتیلن سنگین و سبک و بوتادین نسبت به مدت مشابه و بررسی حاشیه سود گریدهای HD و PE انجام شد.

همچنین وضعیت موجودی انبار محصول (ارزش انبارهای مجتمع)؛ امور حقوقی و پیمان‌ها (پرونده‌های حقوقی)، چالش‌های کسب و کار؛ و گزارش پروژه‌ها (پیشرفت زمانی و هزینه‌ای) مورد ارزیابی قرار گرفت.

گفتنی است در این نشست پس از بحث و تبادل نظر در خصوص شاخص‌های BPA و عملکرد شرکت در حوزه‌های مذکور، مقرر شد مسئولین واحدها ضمن ارائه برنامه‌های پیشنهادی خود در جهت ارتقای شاخص‌ها تلاش کنند.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *