وبلاگ

برند تاریخی کارخانجات تولیدی تهران احیا می‌شود

برند تاریخی کارخانجات تولیدی تهران احیا می‌شود
5 مرداد 1400

 

محسن بازارنوی در ادامه بازدید از پروژه‌های صباانرژی:

 

برند تاریخی کارخانجات تولیدی تهران احیا می‌شود

 

وصندوق از طرح‌های سودآور و اشتغال‌زا حمایت می‌کند

محسن بازارنوی، مدیرعامل هلدینگ صباانرژی، صبح امروز 5 مرداد 1400 با حضور در شرکت کارخانجات تولیدی تهران از واحدهای کوتینگPU  (کارخانه تولید چرم مصنوعی)، کلندر قدیم (کارخانه تولید انواع کفپوش و سفره و… )، کلندر جدید (کارخانه تولید انواع سفره و نایلون‌های عریض و کاغذ دیواری) و انبار و محوطه عمومی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، بازارنوی در این بازدید با تاکید بر ضرورت احیای برند قدیمی کارخانجات تولیدی تهران گفت: با توجه برند خوب و امکانات مناسب کارخانجات تولیدی تهران و نیز موقعیت ویژه این مجموعه، باید هر چه زودتر نسبت به راه‌‌اندازی خط تولید و اشتغال‌زایی برای جوانان اقدامات لازم صورت گیرد.

مدیرعامل هلدینگ صباانرژی افزود: شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری از راه‌اندازی پروژه‌های سودآور و اشتغال‌زا حمایت می‌کند و در این راستا، علاوه راه‌اندازی سه میلیارد دلار پروژه‌ جدید، برای راه‌اندازی هفت میلیارد دلار پروژه دیگر نیز برنامه‌ریزی شده است. یکی از پروژه‌های جدید وصندوق، راه‌اندازی و احیای کارخانجات تولیدی تهران است که در آینده برای ایجاد سینرژی با دیگر صنایع گروه صباانرژی فعال خواهد شد.

در ادامه این بازدید، بعد از توضیحات مدیرعامل شرکت کارخانجات تولیدی تهران در خصوص نحوه راه‌‌اندازی و پیش‌بینی ایجاد درآمد از واحدهای یاد شده، مقرر شد پس از بررسی کارشناسان مالی و فنی هلدینگ صبا انرژی از نظر سودآوری و پایداری آن، نسبت به تامین منابع مالی و راه‌اندازی طرح تولیدی اتخاذ تصمیم شود.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *