وبلاگ

با حکم مدیرعامل هلدینگ صباانرژی؛ مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت گسترش تجارت پارس سبا منصوب شد

با حکم مدیرعامل هلدینگ صباانرژی؛ مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت گسترش تجارت پارس سبا منصوب شد

28 آذر 1401

با حکم مدیرعامل هلدینگ صباانرژی؛
مدیرعامل و عضو هیات مدیره  شرکت گسترش تجارت پارس سبا منصوب شد

مدیرعامل هلدینگ صباانرژی، دکتر احمد اصل رکن‌آبادی را به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت گسترش تجارت پارس سبا منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، این انتصاب براساس مصوبه هیات مدیره شرکت گسترش تجارت پارس سبا و با موافقت صندوق بازنشستگی کشوری صورت گرفته است.

مراسم معارفه دکتر رکن‌آبادی، عصر یکشنبه 27 آذرماه 1401 با حضور مدیرعامل هلدینگ صباانرژی و رییس و اعضای هیات مدیره و کارکنان شرکت گسترش تجارت پارس سبا برگزار شد.

احمد اصل رکن‌آبادی، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد تجارت بین‌الملل از دانشگاه پنسیلوانیا و دانشجوی دکتری مدیریت قراردادهای بین‌المللی نفت و گاز در دانشگاه امام صادق است و سوابقی مانند ریاست هیات مدیره تاپیکو، ریاست هیات مدیره پتروشیمی جم، رییس کمیته ارز پتروشیمی جم، عضو هیات مدیره پتروشیمی پلی‌پروپیلن جم، مدیریت شرکت پتروخزر و مدیریت سرمایه‌گذاری ریحان‌گستر پیشرو را در کارنامه کاری خود دارد.

شرکت گسترش تجارت پارس سبا به عنوان یک شرکت تخصصی بازرگانی در زمینه صادرات و واردات کالاها و مواد اولیه در سه حوزه پتروشیمی و مشتقات نفتی، فولاد و ساختمان در بازارهای هدف آسیا و در برنامه های جدید اروپا و آفریقا مشغول به فعالیت می باشد و نزدیک به 100 درصد مالکیت آن متعلق به هلدینگ صباانرژی است.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *