وبلاگ

بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری از پتروشیمی جم/ دکتر زمان‌پور: حامی و تسهیل‌گر پروژه‌های پتروشیمی جم هستیم

بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری از پتروشیمی جم/ دکتر زمان‌پور: حامی و تسهیل‌گر پروژه‌های پتروشیمی جم هستیم

15 اسفند 1401

بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری از پتروشیمی جم

دکتر زمان‌پور: حامی و تسهیل‌گر پروژه‌های پتروشیمی جم هستیم

دکتر علیرضا زمان‌پور، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، صبح پنجشنبه 9 اسفند با حضور در عسلویه از واحدهای مختلف پتروشیمی جم بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، دکتر زمان‌پور در حاشیه این بازدید، در نشست مدیران شرکت پتروشیمی جم، با اشاره به نقش پتروشیمی جم در افزایش سود سهام وصندوق، گفت: مهمترین هدف ما، بهینه کردن منابع و سودآوری بیشتر برای بازنشستگان عزیز است. در این مسیر، از تمامی امکانات جهت توسعه کسب و کار در شرکت‌های تابعه استفاده می‌کنیم.

وی با تاکید بر رفع موانع مختلف در پتروشیمی جم گفت: شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، نقش حمایتی و تسهیل‌گری خود را برای رفع مشکلات و تسریع در امور به‌خصوص راه‌اندازی پروژه‌های پتروشیمی جم به بهترین نحو ممکن ایفا می‌کند.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه به آغاز عملیات اجرایی پروژه  PDH/PP پلیمر کنگان اشاره کرد و گفت: این طرح‌سودآور مدت‌ها در پتروشیمی جم متوقف شده بود اما اکنون با حمایت مدیریت محترم صندوق بازنشستگی کشوری و  پیگیری شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی به فاز اجرایی وارد می‌شود. انتظار سهامداران این است که طبق برنامه و بدون توقف، پروژه تا آخرین مرحله پیش برود و وارد مدار تولید شود.

ارزش محصولات تولیدی پروژه PDH/PP بالغ بر 550 میلیون یورو در سال با 100% ظرفیت تولید و میزان سرمایه‌گذاری این پروژه‌ی ارزشمند در حدود 1,2 میلیارد دلار است که دوره‌ی ساخت آن 57 ماه پیش‌بینی شده است.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *