وبلاگ

بازارنوی: کار تیمی شعار نیست، یک ضرورت حرفه‌ای است

بازارنوی: کار تیمی شعار نیست، یک ضرورت حرفه‌ای است

مدیرعامل هلدینگ صباانرژی در احکامی جداگانه، دکتر اسلام خسروی را به سرپرستی معاونت مالی و اداری و مصطفی محمدی را به سرپرستی مدیریت حوزه مدیرعامل این مجموعه منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، در آیین معارفه معاون مالی و اداری و مدیر حوزه مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، محسن بازارنوی در سخنانی با ذکر سوابق و تجارب دکتر اسلام خسروی در حوزه مالی، بر ضرورت کار تیمی و هم‌افزایی در اداره هلدینگ تاکید کرد و اظهار داشت: کار تیمی نه یک شعار که یک رویکرد علمی و یک ضرورت حرفه‌ای است. همه معاونت‌ها و حوزه‌‌های ستادی هلدینگ به مثابه یک تیم باید به صورت کامل با هم هماهنگ باشند. حل مشکلات و مسائل فعلی و برنامه‌ریزی موثر و هدفمند برای آینده تنها با هم‌اندیشی و هم‌پوشانی بخش‌های مختلف امکان‌پذیر است.

مدیرعامل هلدینگ صباانرژی در ادامه ضمن تشکر از زحمات رضا بیات مدیر سابق حوزه مدیرعامل و برشمردن سوابق و تجربیات مصطفی محمدی، گفت: هماهنگی پیکره اجرایی مجموعه و نظم‌دهی به برنامه‌ها، نقش مهمی در نیل مجموعه به اهداف خود دارد. ضمن اینکه ایجاد نظم و هم‌فکری باید رویکرد اصلی همه بخش‌های شرکت باشد، اما مسئولیت اصلی این بخش بر عهده مدیریت دفتر است که امیدواریم با تنظیم روابط بین‌بخشی، این مهم شکل بگیرد.

در ادامه این برنامه، اعضای هیئت مدیره و مدیران بخش‌های مختلف، ضمن خوشآمدگویی به دکتر خسروی و آقای محمدی، بر ضرورت هم‌افزایی و هماهنگی میان معاونت‌ها و بخش‌های مختلف تاکید کردند.

23 اسفند  1399

 

سرپرست‌های معاونت مالی‌واداری و مدیریت حوزه مدیرعامل هلدینگ صباانرژی معارفه شدند

 

بازارنوی: کارتیمی شعار نیست، یک ضرورت حرفه‌ای است

تصاویر
اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *