وبلاگ

امیرعباس حسینی: صبا انرژی آماده ورود به کسب‌وکارهای جدید است

امیرعباس حسینی: صبا انرژی آماده ورود به کسب‌وکارهای جدید است

20 مهر 1399

انعقاد تفاهم‌نامه جامع همکاری میان سازمان مدیریت صنعتی و شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری

امیر عباس حسینی: صبا انرژی آماده ورود به کسب و کارهای جدید است 

تفاهم نامه آموزشی، پژوهشی و مشاوره‌ای میان سازمان مدیریت صنعتی و شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری (سهامی عام) با امضای مدیران دو مجموعه منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صبا انرژی، امیرعباس حسینی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری پیش از امضای تفاهم‌نامه در سخنانی اظهار کرد: هلدینگ صباانرژی و شرکت‌های زیر مجموعه آن آماده ورود به کسب‌و‌کار‌های جدید هستند و در این مسیر از خدمات مشاوره سازمان مدیریت صنعتی با توجه به تجارب و سوابق ارزنده آن بهره می‌بریم.

وی با برشمردن ظرفیت‌های فناورانه، خدماتی و مالی هلدینگ صباانرژی، اظهار داشت: این شرکت و شرکت‌های زیر مجموعه آن آمادگی حضور در رتبه‌بندی شرکت‌های برتر کشور را که توسط سازمان مدیریت صنعتی اجرا می‌شود، دارند.

حسینی افزود: تمایل داریم کانون ارزیابی سازمان مدیریت صنعتی، مدیران و اعضای هیات مدیره‌ شرکت های تابعه این هلدینگ را مورد ارزیابی قرار داده و نیازهای آموزشی آنان تحلیل، بررسی و نتیجه ارائه نماید.

همچنین در این جلسه ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، با برشمردن ظرفیت های این سازمان، گفت: سازمان مدیریت صنعتی آماده است در خصوص فعالیت‌های بین‌المللی مشترک و آموزش‌های تخصصی با توجه به سوابق، تجارب و تعاملاتی که دارد با شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری همکاری نماید.

بنابر این گزارش، این تفاهم‌نامه در راستای اهداف فناورانه و نیل به رشد اقتصاد دانش‌بنیان با استفاده از ظرفیت‌های سازمان مدیریت صنعتی در توسعه مدیریت، تحول و بهسازی سازمانی از طریق نمایندگی‌های سازمان در سراسر کشور و همچنین بهره‌گیری از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و مشارکت در شرکت‌ها، طرح‌ها،‌ واحدهای تولیدی و صنعتی،‌ خدماتی و بازرگانی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت های تابعه به امضای طرفین رسید.

در این جلسه همچنین در خصوص پرورش مدیران در تراز جهانی، متخصصان مدیریت در صندوق های بازنشستگی و سرمایه گذاری ریسک‌پذیر بین طرفین گفت و گو شد.

تصاویر
اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *