وبلاگ

استانداری تهران به اجرای طرح‌های توسعه “ایران یاسا” کمک می‌کند

استانداری تهران به اجرای طرح‌های توسعه “ایران یاسا” کمک می‌کند
28 مهر 1400
در جریان بازدید استاندار تهران مطرح شد:

 

استانداری تهران به اجرای طرح‌های توسعه “ایران یاسا” کمک می‌کند

استاندار  تهران در جریان بازدید از شرکت ایران یاسا تایر و رابر (شرکت تابعه صندوق بازنشستگی کشوری) با اشاره به طرح‌های توسعه‌ای این شرکت اظهار داشت: در راستای تامین تسهیلات مربوطه، طرح توسعه در ستاد تسهیل استان مورد بحث قرار خواهد گرفت و مجموعه استانداری و فرمانداری در راستای اجرای این طرح‌ها کمک خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، محسن منصوری، استاندار تهران در اولین سفر کاری خود به شهرستان شهریار رفت و از چند مجموعه صنعتی و تولیدی از جمله کارخانه ایران یاسا تایر و رابر بازدید کرد.

منصوری در حاشیه بازدید از این شرکت اظهار داشت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید و رفع موانع و پشتیبانی از تولیدکنندگان، همه دستگاه‌ها باید تمام ظرفیت خود را برای رفع موانع تولید به کار گیرند و این عنوان، تکلیفی برای دستگاه‌ها ایجاد کرده است.

وی ضمن اعلام رضایت از وضعیت این شرکت و با اشاره به طرح‌های توسعه‌ای آن گفت: در راستای تامین تسهیلات مربوطه، طرح توسعه در ستاد تسهیل استان مورد بحث قرار خواهد گرفت و مجموعه استانداری و فرمانداری در راستای اجرای این طرح‌ها کمک خواهند کرد.

استاندار تهران با تاکید بر اینکه یکی از برنامه‌های اصلی استان، تمرکز بر رفع موانع تولید است، افزود: مساله مهم در سطح استان تهران موضوع اشتغال است و باتوجه به زیرساخت‌های مناسب صنعتی، با کمک کردن به واحدها و فعال شدن تمام ظرفیت‌ها، شاهد رفع بخشی از مشکل اشتغال خواهیم بود و همه دستگاه‌ها از جمله حوزه صنعت و معدن و حوزه کشاورزی در این زمینه بسیج شده‌اند تا قدمی در این زمینه برداشته شود.

منصوری که همراه با فرمانده انتظامی غرب استان تهران، فرماندار شهریار و هیأت همراه از مجموعه استانداری تهران از بخش های مختلف کارخانه ایران یاسا بازدید می کرد، دستورهای لازم برای رفع مشکلات این کارخانه تولیدی وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری در راستای تامین تسهیلات مربوط به طرح توسعه کارخانه را صادر کرد.

در این بازدید، گزارشی از فعالیت ها و وضعیت شرکت ایران یاسا به استاندار تهران ارائه شد.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *