وبلاگ

تجلیل از وصندوق در آیین نکوداشت سال طلایی صنعت پتروشیمی

تجلیل از وصندوق در آیین نکوداشت سال طلایی صنعت پتروشیمی

10 مرداد 1400

در پی راه‌اندازی پتروشیمی مسجدسلیمان صورت گرفت؛

 

تجلیل از وصندوق در آیین نکوداشت سال طلایی صنعت پتروشیمی

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی، با اهدا لوح تقدیر و تندیس یادبود، از مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، در آیین نکوداشت سال طلایی صنعت پتروشیمی که صبح یکشنبه 10 مرداد برگزار شد، از محسن بازارنوی، مدیرعامل وصندوق به خاطر راه‌اندازی پروژه بزرگ تولید اوره و آمونیاک در پتروشیمی مسجدسلیمان تجلیل شد.

بهزاد محمدی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی در تقدیرنامه خود خطاب به مدیرعامل هلدینگ صباانرژی نوشته است:  بهره‌برداری از طرح‌های ملی صنعت پتروشیمی نتیجه وفاق، همدلی و تلاش‌های قابل تحسین جنابعالی و همکاران محترم در آن مجموعه می‌باشد.

متن تقدیر معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی به شرح ذیل است:

 

جناب آقای محسن بازارنوی
مدیرعامل محترم شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری

 

افتتاح رسمی هفده طرح عظیم پتروشیمی در سال سوم موسوم به «جهش تولید» موجب مباهات، سربلندی و بیانگر حرکتی ارزش‌آفرین در صنعت پتروشیمی کشور می‌باشد. اینک بهره‌برداری از «طرح‌های ملی صنعت پتروشیمی» که با باور توان داخلی همراه بود، نتیجه وفاق، همدلی و تلاش‌های قابل تحسین جنابعالی و همکاران محترم در آن مجموعه می‌باشد.

ضمن قدردانی از تلاش‌های موثر انجام شده، موفقیت روزافزون‌تان را از درگاه خداوند منان اروزمندم.

بهزاد محمدی
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی

 

پیش از این نیز، وزیر و مدیران ارشد وزارت نفت، بارها از صباانرژی و شرکت‌های زیرمجموعه از جمله لوله‌سازی اهواز و فولاد اکسین به خاطر مشارکت این مجموعه در پروژه انتقال نفت خام از گوره به جاسک تقدیر کرده بود.

مستند نقش‌آفرینی موثر وصندوق در احداث خط لوله اوره به جاسک به زودی منتشر می‌شود.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *