وبلاگ

فطر عید قبیله ایمان است و نوبت نوزایی انسانیت 

فطر عید قبیله ایمان است و نوبت نوزایی انسانیت 

12 اردیبهشت 1401

پیام سرپرست و رییس هیات مدیره هلدینگ صباانرژی به مناسبت عید سعید فطر

فطر عید قبیله ایمان است و نوبت نوزایی انسانیت 

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم
اللّهُمَّ إنی أَسْئَلَکَ خَیرَ ما سَئَلَکَ مِنْهُ عِبادُکَ الصّالِحُونَ وَاَعُوذُ بِکَ مِمّا اسْتَعاذَ مِنْهُ عِبادُکَ الْمُخْلِصوُنَ

عید فطر، عید قبیله ایمان است، عید شکوفایی باور به عالم ‌الغیب و الشهاده. فطر جشن نو شدن انسان است، بازگشتی دوباره به سرشت پاک. فطر نوبت نوزایی انسانیت است وایستادن در نقطه رهایی از عبودیت غیرالهی. نیایش‌های عارفانه انسان مسلمان در ماهِ ماه‌ها به جشنی بزرگ و بی‌بدیل ختم می‌شود، جشنی که در آن اهل کبریا در محضر معشوق خود به مغازله می‌نشینند و آسوده از غبار شرک و کفر، به ستایش خالصانه معبود می‌پردازند.

خدای رمضان را سپاس بی‌کران که یک بار دیگر نعمت بزرگ خودسازی به ما ارزانی داشت  و توفیق فرمود تا در برابر او بندگی کنیم و جشن ایمان را درک کنیم. اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات از درگاه  خداوند متعال، عید سعید فطر را به اهالی رمضان تبریک می‌گویم و از صاحب این ضیافت معنوی خاضعانه طلب می‌کنم که بهترین سرنوشت را برای همه بندگان خالص خود از جمله همکاران زحمتکش هلدینگ صباانرژی رقم بزند و در خدمت به مردم شریف و ذینفعان شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری توفیقات روزافزون عنایت کند.

محمد ابرهیمی
سرپرست و رییس هیات مدیره شرکت
سرمایه‌گذاری صندوق بازنشتسگی کشوری

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *