وبلاگ

گزارش هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری

گزارش هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری

21 تیر 1400

 

انتشار گزارش هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری

 

سود عملیاتی 6 هزار میلیارد تومان و EPS  هر سهم 221.6 تومان 
هیأت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری (سهامی عام)، با انتشار اطلاعیه‌ای در کدال، گزارش رسمی  فعالیت خود را به مجمع عادی سالیانه این شرکت منتهی به سال مالی 30 اسفند 1400 منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، این گزارش سود خالص وصندوق را 6 هزار میلیارد تومان و EPS  هر سهم را 221/6 تومان برآورد کرده است.

اعضای هیئت مدیره وصندوق در مقدمه گزارش خود آورده‌اند:در اجرای مفاد ماده 232 اصلاحیه قانون تجارت، مصوب اسفندماه 1347 و ماده 45 قانون بازار اوراق بهادار بدینوسیله گزارش فعالیت و وضع عمومی شرکت برای سال مالی منتهی به 29/12/1398 بر پایه سوابق، مدارک و اطلاعات موجود تهیه و به شرح ذیل تقدیم می‏گردد.

گزارش حاضر به عنوان گزارش‏ سالانه هیات مدیره به مجمع، مبتنی بر اطلاعات ارایه شده در صورت‏های مالی بوده و اطلاعاتی را در خصوص وضع عمومی شرکت و عملکرد هیات مدیره فراهم می‏آورد.

به نظر اینجانبان اطلاعات مندرج در این گزارش که درباره عملیات و وضع عمومی شرکت می‏باشد، با تاکید بر ارایه منصفانه نتایج عملکرد هیات مدیره و در جهت حفظ منافع شرکت و انطباق با مقررات قانونی و اساسنامه شرکت تهیه و ارایه گردیده است. این اطلاعات هماهنگ با واقعیت‏های موجود بوده و اثرات آنها در آینده تا حدی که در موقعیت فعلی می‏توان پیش‏بینی نمود، به نحو درست و کافی در این گزارش ارایه گردیده و هیچ موضوعی که عدم آگاهی از آن موجب گمراهی استفاده‏کنندگان می‏شود، از گزارش حذف نگردیده و در تاریخ 09/04/1399 به تایید هیات مدیره رسیده است.

 

برای دریافت متن کامل گزارش هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری کلید کنید.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *