وبلاگ

هلدینگ صباانرژی دومین شرکت کشور از نظر بیشترین بازده فروش

هلدینگ صباانرژی دومین شرکت کشور از نظر بیشترین بازده فروش

28 بهمن 1399

درخشش مجموعه وصندوق در بیست‌وسومین رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایرانی

 

هلدینگ صباانرژی دومین شرکت کشور از نظر بیشترین بازده فروش

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری دومین شرکت کشور از نظر بیشترین بازده فروش در سال مالی 98 شد.
به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، در بیست‌وسومین سال رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایرانی (IMI 100)، شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی با کسب رتبه پنجاه‌ویکم شرکت‌های ایرانی در شاخص بیشترین بازده فروش، در جایگاه دوم کشور ایستاد.
همچنین شرکت پتروشیمی جم در جایگاه 27 کشوری، گروه صنایع بهشهر در جایگاه 54، شرکت نفت پاسارگاد در جایگاه 70، شرکت پتروشیمی فناوران در جایگاه 75 و شرکت نفت ایرانول در جایگاه 76 کشوری قرار گرفتند.
در میان صد شرکت برتر، شرکت پتروشیمی پلی‌پروپیلن جم، رتبه هفتم کشوری از نظر بیشترین صعود را به دست آورد و با 1 رتبه ارتقا، به جایگاه 73 ام کشوری رسید.
در فهرست صد شرکت دوم، شرکت فولاد اکسین خوزستان در جایگاه 109 کشوری و در میان شرکت های برتر از نظر رشد سریع، شرکت بازرگانی صندوق بازنشستگی کشوری در رتبه 166 کشوری و در میان شرکت‌های برتر از نظر رشد سریع، بیشترین صادرات و بیشترین بازده دارایی، شرکت صبافولاد رتبه 132 کشوری و جزو شرکت‌های برتر بالاترین ارتقای رتبه قرار گرفتند.
شرکت ایران‌یاسا تایر و رابر نیز در رتبه 213 کشوری قرار گرفت. این در حالی است که در سال های قبل، این شرکت به‌شدت زیان‌ده بود و اکنون تبدیل به یکی از شرکت‌های سودده مجموعه وصندوق شده است.
رتبه‌بندی سالانه شرکت‌های برتر ایرانی (IMI 100) توسط سازمان مدیریت صنعتی در شاخص‌های مختلف فروش و درآمد انجام می‌شود و معتبرترین رتبه‌بندی بنگاه‌های اقتصادی در ایران به شمار می‌رود.
تصاویر
اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *