وبلاگ

نمایشگاه دستاوردهای ۱۸۰ روزه وزارت مردم برگزار می‌شود

نمایشگاه دستاوردهای ۱۸۰ روزه وزارت مردم برگزار می‌شود

7 اسفند 1400

از 7 تا 20 اسفندماه سال جاری؛

نمایشگاه دستاوردهای ۱۸۰ روزه وزارت مردم برگزار می‌شود

حضور صباانرژی در غرفه صندوق بازنشستگی کشوری

نمایشگاه دستاوردهای ۱۸۰ روزه وزارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی فردا‌ شنبه هفتم اسفند با حضور دکتر «حجت الله عبدالملکی» وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر «علی بهادری جهرمی» سخنگوی دولت و جمعی از مدیران کشوری افتتاح خواهد شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این نمایشگاه با رویکرد تبیین دستاورها و خدمات شش ماه اخیر بررسی چالش ها ، معرفی اهداف و برنامه های آتی و واکاوی و آسیب شناسی اهداف و چشم انداز پیش‌ رو به مدت ۲ هفته در مرکز نمایشگاه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می‌شود.
نمایشگاه دستاوردها، در ۳۲ بخش، با مشارکت معاونت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی میزبان اقشار مردم، خبرنگاران، فعالان اقتصادی، اصناف کارگری و کارفرمایی و مدیران است.
برگزاری نشست‌های تخصصی، نشست های مطبوعاتی معاونین و مدیران وزارتخانه، رویدادها، تورهای رسانه‌ای و… از دیگر بخش‌های این نمایشگاه است.
هلدینگ صباانرژی در قالب غرفه صندوق بازنشستگی کشوری، در این نمایشگاه به ارائه دستاوردهای خود در حوزه سرمایه‌گذاری، انرژی، فولاد، پتروشیمی، فراورده‌های نفتی و لاستیک می‌پردازد.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *