وبلاگ

نشست بررسی عملکرد شرکت توسعه پلیمر پادجم

نشست بررسی عملکرد شرکت توسعه پلیمر پادجم

12 دی 1401

نشست بررسی عملکرد شرکت توسعه پلیمر پادجم

عصر یکشنبه 11 دیماه 1401، در نشستی با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، عملکرد و وضعیت موجود شرکت توسعه پلیمر پادجم بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، در این نشست، دکتر علیرضا زمان‌پور، با اشاره به ضرورت توجه به اصل سودآوری در اجرای پروژه‌های جدید، گفت: شرکت پلیمر پادجم، مسئولیت سنگینی برای راه‌اندازی پروژه ABS & Rubber   دارد. ضرورت دارد ارکان اجرایی شرکت، با همت بیشتر، همه موانع فنی، حقوقی  مالی را برطرف و پروژه را اجرایی کنند.

وی با اشاره به ظرفیت موقعیت مکانی پروژه و لایسنس‌های دریافت‌شده گفت: این پروژه قرار است براساس به‌روزترین تکنولوژی دنیا در یک منطقه استراتژیک راه‌اندازی شود و می‌تواند سودآوری بسیار خوبی برای مجموعه وصندوق داشته باشد.

زمان‌پور در پایان گفت: شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی تلاش می‌کند در حوزه‌های مختلف حقوقی، تامین مالی و… موانع موجود در برابر پروژه ABS & Rubber    را رفع کند.

در این نشست، دکتر محمد هاشم نجفی اردکانی، پلیمر پادجم گزارشی از ضعیت فعلی و برنامه‌های پیش‌روی این شرکت ارائه کرد.

شرکت توسعه پلیمر پادجم به‌عنوان مجری طرح تولید ABS/Rubber توسط شرکت پتروشیمی جم در سال ۱۳۹۴ در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس واقع در بندر عسلویه در زمینی به مساحت ۱۵هکتار تاسیس شده تا یک مجتمع تولیدی با ظرفیت تولید ۲۰۰،۰۰۰ متریک تن ABS  در سال و ۶۰،۰۰۰ متریک تن Rubber در سال راه‌اندازی کند.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *