وبلاگ

موانع تولید را در مجموعه صباانرژی برطرف کردیم

موانع تولید را در مجموعه صباانرژی برطرف کردیم

22 تیرماه 1400

محسن بازارنوی در بازدید از خط تولید لوله‌سازی اهواز:
موانع تولید را در مجموعه صباانرژی برطرف کردیم

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با حضور در شرکت لوله سازی اهواز از نزدیک فرایندِ تولید لوله در این شرکت را بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، محسن بازارنوی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی و حسن تاجیک مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا در جلسه‌ای با حضور اعضاء هیات مدیره و مدیر عامل شرکت لوله سازی اهواز که در سالن کنفرانس حوزه مدیریت برگزار شد، در جریان آخرین وضعیت این شرکت قرار گرفتند.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی پس از استماع گزارشات تخصصی، درخصوص روند رو به رشد فعالیت لوله‌سازی اهواز در سال گذشته گفت: در سال جهش تولید، همه مجموعه‌های تولیدی تابعه صباانرژی، گام‌های بلندی برای توسعه تولیدمحور و سودآور برداشته‌اند.
وی افرود: ما تلاش کردیم موانع مختلف را از مسیر تولید برداریم و با ابزارهای مدیریتی و مالی، از برنامه‌های توسعه‌ای شرکت‌ها پشتیبانی کنیم.
بازارنوی ادامه داد: لوله‌سازی اهواز اکنون نسبت به گذشته، در شرایط بسیار خوبی قرار گرفته. امیدواریم با رفع مشکلات پیش‌رو، بتوانیم شرکت لوله‌سازی اهواز را که در خط مقدم توسعه صنعت سنگین از جمله انتقال نفت قرار دارد، توسعه بدهیم.
در این نشست، دکتر علی خنیفر، مدیرعامل شرکت لوله‌سازی اهواز و دیگر مدیران با ارائه گزارشی، آخرین وضعیت شرکت در حوزه‌های مختلف را تشریح دادند.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *