وبلاگ

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری: زنان باید نقش ویژه خود را در توسعه ایفا کنند

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری: زنان باید نقش ویژه خود را در توسعه ایفا کنند

21 دی 1401

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری:

زنان باید نقش ویژه خود را در توسعه ایفا کنند

در آستانه میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، روز زن و روز مادر، عصر روز چهارشنبه 21 دیماه 1401، بانوان شاغل در شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با مدیرعامل این شرکت دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، در این دیدار، علیرضا زمان‌پور با تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن، گفت: ارزش روز زن و روز مادر، از نامگذاری آن در سالروز میلاد دختر گرامی پیامبر اکرم آشکار است. اسلام زنان را از جنس دوم عصر جاهلیت خارج کرد و به جایگاه ارزشمند تراز اول همچون فاطمه (س) و زینب (س) رساند. روز زن در ایران، روزی نمادین برای بازفهم ارزش و جایگاه بانوان و  مادران در اسلام است.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، با بیان اینکه براساس سیره فاطمی، نقش بی‌بدیل زنان در عرصه‌های خانوادگی، اجتماعی و اقتصادی، غیرقابل انکار است، گفت: توسعه، تحول و اعتلای جامعه با مشارکت تمام‌عیار زنان تضمین می‌شود. زنان باید بیش از پیش، نقش سازنده خود را در توسعه کشور ایفا کنند.

زمان‌پور در پایان با توصیه بانوان به الگوپردازی از حضرت زهرا(س)، گفت: تلاش صادقانه همه زنان شاغل در شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در توسعه مجموعه و حفظ دارایی بازنشستگان  عزیز را ارج می‌نهیم و به صورت مستمر، برای رفع مشکلات و ارتقای شأن و جایگاه آن‌ها تلاش می‌کنیم.

در این دیدار، بانوان همکار، در سخنان جداگانه به طرح مشکلات و بعضا مطالبات خود پرداختند.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *