وبلاگ

شرکت لوله‌سازی اهواز پروانه تحقیق و توسعه دریافت کرد

شرکت لوله‌سازی اهواز پروانه تحقیق و توسعه دریافت کرد

3 اسفند  1399

دیدار و گفتگوی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با علی خنیفر؛

 

شرکت لوله‌سازی اهواز پروانه تحقیق و توسعه دریافت کرد

پروانه تحقیق و توسعه از سوی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان به شرکت لوله سازی اهواز اعطا شد.

 به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، امیرحسین نظری، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان در بازدید از شرکت لوله سازی اهواز و اعطای پروانه تحقیق و توسعه به این شرکت گفت: برای کمک به لوله سازی اهواز پیش قدم هستیم.

نظری افزود: با توجه به اینکه متولی بخش صنعت هستیم به صورت جدی مسائل مجموعه‌ی لوله سازی اهواز را پیگیری می کنیم.

همچنین در بازدید از خطوط تولید و کارخانه‌های پوشش، نظری اعلام کرد: سازمان صنعت و معدن آمادگی دارد با استفاده از ظرفیت‌های قانونی به شرکت لوله سازی در توسعه محصولات خود و ایجاد محصولات جدید کمک کند تا با تنوعِ سبدِ محصولات، بتواند با ایجاد ارزش رقابتی و ارزش افزوده و نوسازی خطوط خود در صحنه رقابت پیشتاز و موفق باشد.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان اظهار کرد: با وجود مشکلاتِ فراوان اما مهم این است که ما بخواهیم به سوی توسعه گام برداریم.

نظری یاداور شد: در ستاد اقتصاد مقاومتی حمایت‌های خوبی انجام می شود و فکر می‌کنم بخش زیادی از مسئله‌های شما را حل کند. امیدواریم شاهد رشد و شکوفایی این صنعت شود. هر چقدر چرخ اینجا بهتر و تندتر بچرخد باعث و مایه خوشحالی ما است.

در این جلسه همچنین در رابطه با خرید از بورس و راهکارهای نحوه‌ی تسهیل در تامینِ مواد اولیه‌ی کارخانجات نیز مذاکره و تبادل نظر شد.

تصاویر
اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *