وبلاگ

زمان‌پور: پتروشیمی مسجدسلیمان به‌زودی به مدار تولید برمی‌گردد

زمان‌پور: پتروشیمی مسجدسلیمان به‌زودی به مدار تولید برمی‌گردد

10 دی 1401

 

بازدید مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و مدیران شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری از پتروشیمی مسجدسلیمان

 

ترکی: از توسعه پتروشیمی مسجدسلیمان در صنایع پایین‌دستی استقبال می‌کنیم

 

زمان‌پور: پتروشیمی مسجدسلیمان به‌زودی به مدار تولید برمی‌گردد

دکتر نعمت‌اله ترکی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و دکتر علیرضا زمان‌پور، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری به همراه مدیران ارشد این شرکت با حضور در پتروشیمی مسجدسلیمان از خط تولید مجتمع بزرگ تولیدی اوره و آمونیاک بازدید و با کارکنان و مدیران این شرکت گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، دکتر نعمت‌اله ترکی با تبریک هشتم دیماه، روز صنعت پتروشیمی گفت: با سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، یکی از بهترین مجتمع‌های پتروشیمی ایران در مسجدسلیمان راه‌اندازی شده است. از نظر تکنولوژی به‌روز، تجهیزات مدرن، امکانات کامل، محصولات استاندارد و نیروی متخصص، سیستمی ارزش‌آفرین و سودآور در این مجتمع تولیدی استقرار یافته است.

وی با تاکید بر ضررت توسعه شرکت پتروشیمی مسجدسلیمان گفت: گسترش صنایع پایین‌دستی و وابسته صنعت پتروشیمی در مجتمع مسجدسلیمان  مورد انتظار ما است و تمام حمایت‌های لازم را انجام خواهیم داد.

وی با بیان اینکه به دنبال ایجاد همگرایی بین مدیران و کارکنان هستیم،گفت: تمام نیروهای شرکت‌های تابعه صندوق بازنشستگی از جمله شرکت پتروشیمی مسجدسلیمان، باید در محل کارخانه‌ها مستقر شوند. همه ماموریت‌ها و فعالیت‌ها در شرکت‌ها، باید در راستای منافع بازنشستگان باشد. ما وامدار یک میلیون هفتصد و پنجاه هزار بازنشسته هستیم. در تمام تصمیمات و اقدامات، باید حق بازنشسته‌ها در نظر گرفته شود.

در ادامه این جلسه، دکتر علیرضا زمان‌پور، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، با تاکید بر ضرورت کمک شرکت‌ها به پرداخت حقوق بازنشسته‌ها، گفت: با بررسی کارشناسی وقفه تولید در پتروشیمی مسجدسلیمان را حل خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم در اولین فرصت ممکن، این مجتمع به مدار تولید بازگردد.

وی با بیان اینکه پتروشیمی مسجدسلیمان یک ظرفیت بالقوه است، گفت: بار اصلی احداث کارخانه، راه‌اندازی و تولید بر دوش پرسنل مجموعه بوده است. کارکنان این مجتمع، کار بزرگی را پیش بردند.

وی در پایان گفت: برای حل مشکلات، عملی کردن دغدغه‌های کارکنان و اجرای ابلاغیه‌های مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، کارگروه تشکیل می‌دهیم و تا اجرایی شدن همه ‌آن‌ها پیگیری‌های لازم به عمل خواهد آمد.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *