وبلاگ

دکتر زمان‌پور: بازدهی بالا و سودآوری پایدار هدف اصلی برنامه‌های توسعه‌ای وصندوق است

دکتر زمان‌پور: بازدهی بالا و سودآوری پایدار هدف اصلی برنامه‌های توسعه‌ای وصندوق است

11 بهمن 1401

در چهارمین جلسه شورای معاونان شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری مطرح شد:

دکتر زمان‌پور: بازدهی بالا و سودآوری پایدار هدف اصلی برنامه‌های توسعه‌ای وصندوق است

چهارمین جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با حضور دکتر علیرضا زمان‌پور، مدیرعامل این هلدینگ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، در این جلسه، دکتر زمان‌پور با تاکید بر برنامه‌ریزی هدفمند گفت: اولویت اجرایی مدیران شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری بر تسریع امور و فاصله گرفتن از روزمرگی است. بر این اساس، کمیته ارزیابی فنی مدیران هلدینگ و شرکت‌های تابعه جهت بررسی صلاحیت حرفه‌ای مدیران تشکیل می‌شود.

وی با تاکید بر ضرورت کاربست طرح‌های تحولی در واحدهای مختلف گفت: مسائل مهمی از قبیل طرح طبقه‌بندی مشاغل مختص سنایع مختلف، اصلاح اساسنامه‌ها، گزارش عملکرد حرفه‌ای و جامع، اصلاح پرتفوی شرکت و زمان‌بندی دقیق طرح‌های توسعه‌ای، نیازمند اقدام سریع، همه‌جانبه و هماهنگ در میان واحدها است.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه به جایگاه حاکمیتی این شرکت اشاره کرد اظهار داشت: برنامه‌های توسعه‌ای شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری تحت توجه و حمایت مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار دارد و به همان اندازه، انتظارات مهم و قابل اعتنا هم از این مجموعه وجود دارد. تمام تلاش‌ها بر این است که با برنامه‌ریزی دقیق برای کلیه امور جاری و آتی، نقاط قوت تقویت و نقاط ضعف رفع شود تا وصندوق به بازدهی بالا و سودآوری پایدار برسد و انتظارات سهامداران برآورده شود.

در این جلسه طولانی، مسائل و مشکلات تمامی واحدهای هلدینگ مورد بررسی قرار گرفت و دستورات و الزامات لازم از سوی مدیرعامل شرکت صادر شد.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *