وبلاگ

حضور فعال فولاد اکسین خوزستان در نمایشگاه تخصصی بومی‌سازی فولاد اهواز

حضور فعال فولاد اکسین خوزستان در نمایشگاه تخصصی بومی‌سازی فولاد اهواز

27 بهمن 1401

حضور فعال فولاد اکسین خوزستان در نمایشگاه تخصصی بومی‌سازی فولاد اهواز

شرکت فولاد اکسین خوزستان از شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، در سومین نمایشگاه تخصصی بومی سازی قطعات، تجهیزات و مواد مصرفی صنعت فولاد اهواز حضور فعال به انجام رسانید.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت فولاد اکسین خوزستان به‌منظور ارائه آخرین دستاوردهای خود در زمینه تولید ورق‌های فولادی خاص، با برپایی غرفه نمایشگاهی در سومین نمایشگاه تخصصی بومی‌سازی قطعات، تجهیزات و مواد مصرفی صنعت فولاد کشور حضور یافت.

بنابر این گزارش، نمایشگاه مذکور با حضور شرکت های سازنده قطعات و تجهیزات صنعت فولاد کشور از استان های مختلف کشور از تاریخ ۲۵ الی ۲۸ بهمن ماه جاری به مدت چهار روز از ساعت ۱۶ تا ۲۱ برای بازدید صنعتگران، کارشناسان، دست اندرکاران صنعت فولاد کشور و عموم مردم استان و مناطق همجوار دایر می باشد.

شناسایی تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان به همراه استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان از مهم‌ترین اهداف این نمایشگاه است.

همچنین توسعه زیرساخت‌ها و هوشمندسازی، خودکفایی در زمینه طراحی و ساخت خطوط تولید با هدف افزایش بهره‌وری، کاهش ارزبری و ایجاد اشتغال از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

در طول برگزاری این نمایشگاه، مدیران و کارشناسان شرکت فولاد اکسین، جلسات متعددی با مدیران و فعالان حوزه فولاد درخصوص بازاریابی محصولات و… برگزار کردند.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *