وبلاگ

بهبهانی: تلاش می کنیم مقدمات اتصال فولاد اکسین خوزستان به شبکه ریلی کشور انجام گیرد

بهبهانی: تلاش می کنیم مقدمات اتصال فولاد اکسین خوزستان به شبکه ریلی کشور انجام گیرد

03 خرداد 1400

دکتر محمد علی بهبهانی عضو هیات مدیره هلدینگ صباانرژی:

 

تلاش می کنیم مقدمات اتصال فولاد اکسین خوزستان به شبکه ریلی کشور انجام گیرد

 

در راستای بررسی طرح های توسعه شرکت فولاد اکسین خوزستان، جلسه اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری و سرپرست مدیریت عامل فولاد اکسین خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، شامگاه روز چهارشنبه 29 اردیبهشت محمد علی بهبهانی و حجت الله اسماعیلی اعضاء هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، با ارائه گزارشی از سوی سرپرست مدیریت عامل شرکت فولاد اکسین در جریان آخرین وضعیت این شرکت و اجرای طرح توسعه فولاد سازی این شرکت قرار گرفتند.

دکتر بهبهانی عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در این جلسه در خصوص پروژه‌های فولاد اکسین گفت، پروژه پست برق این شرکت که بصورت مشترک بین فولاد خوزستان و فولاد اکسین خوزستان می باشد از پروژه های مهم و حیاتی در آینده می باشد که منجر خواهد شد برق مورد نیاز شرکت فولاد اکسین خوزستان در زمان راه اندازی کارخانه فولاد سازی تامین گردد.

وی گفت، همچنین امیدوارم طرح توسعه فولاد سازی این شرکت به سرعت انجام شود تا زنجیره تولیدات این فولاد اکسین تکمیل گردد.

در پایان دکتر بهبهانی افزود: در گزارشی که در روزهای آتی به مدیریت محترم عامل شرکت صبا انرژی خواهیم داد، تلاش می کنیم تا مقدمات اتصال فولاد اکسین خوزستان به شبکه ریلی کشور نیز انجام گیرد و بدین صورت زنجیره بزرگ تولید ملی با حجم بسیار بیشتر به هم متصل گردند.

لازم بذکر است اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری به همراه سرپرست مدیریت عامل و جمعی از مدیران فولاد اکسین خوزستان در پایان از خط تولید فولاد اکسین خوزستان بازدید کردند.

تصاویر

 

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *