وبلاگ

کسب نشان استاندارد سال ۱۳۹۹ توسط شرکت فولاد اکسین

کسب نشان استاندارد سال ۱۳۹۹ توسط شرکت فولاد اکسین

18 فروردین 1400

مجموعه فولادی هلدینگ صباانرژی، واحد برتر استانی در خوزستان شد

 

کسب نشان استاندارد سال ۱۳۹۹ توسط شرکت فولاد اکسین

 استاندار خوزستان و مدیرکل استاندارد این استان با تقدیم نشان استاندارد به مدیرعامل شرکت فولاد اکسین از این مجموعه تقدیر کردند.

شرکت فولاد اکسین خوزستان واحد نمونه استانی شد/ کسب نشان استاندارد سال ۱۳۹۹

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، شرکت فولاد اکسین خوزستان در راستای اقتصاد مقاومتی و تولید ملی در سال 99 با نقش آفرینی و نقش محوری در پروژه های بزرگ صنعت نفت و گاز کشور خوش درخشید نمونه این درخشش پروژه عظیم خط انتقال نفت گوره به جاسک بود که بارها از جانب مقامات ملی و محلی از آن به نیکی یاد شده است.

بر همین اساس نشان استاندارد تولید محصولات در سال 1399 پس از ارزیابی ها و بررسی های ویژه ای که توسط اداره کل استاندارد خوزستان صورت گرفت به فولاد اکسین تعلق گرفت و لوح سپاسی به همین مناسبت اهدا شد.متن لوح سپاس استاندار محترم خوزستان به شرح ذیل است:

مدیرعامل محترم شرکت فولاد اکسین

 با سلام

تلاش مداوم مدیریت و کارکنان واحد تولیدی ارتقاء کیفیت و انطباق تولیدات خود با استانداردهای ملی نشانه بارز تبلور فرهنگی توسعه و پذیرش حاکمیت نظم، قانون، و سیستم های مدیریت کیفیت می باشد که این خود حرکتی در جهت تحقق اهداف توسعه اقتصادی کشور است. بدین وسیله با عنایت به نتایج ارزیابی‌های صورت‌گرفته توسط اداره کل استاندارد استان خوزستان که موفق به کسب عنوان واحد تولیدی نمونه استانی دارای نشان استاندارد در سال ۱۳۹۹ برای تولید فرآورده ورق فولادی گرم نوردیده با کیفیت ساختمانی شده‌اید. ضمن قدردانی از یکایک کارکنان آن شرکت امیدواریم تلاش های آن مجموعه در پیشبرد اهداف و سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه تولید کالای با کیفیت و سازندگی کشور همچنان پایبند باشد.
قاسم سلیمانی دشتکی
استاندار خوزستان

***

متن لوح سپاس مدیرکل استاندارد استان خوزستان شرح ذیل است:
 مدیرعامل محترم شرکت فولاد اکسین
 باسلام

 توسعه پایدار و پیشرفت همه جانبه حاصل تدبیر، عزم و تلاش مستمر تولیدکنندگان و صنعتگران جامعه می باشد. اکنون با بهره‌گیری از استانداردها موفق به کسب عنوان واحد تولیدی نمونه استانی دارای نشان استاندارد در سال ۱۳۹۹ برای تولید ورق فولادی گرم نوردیده با کیفیت ساختمانی شده‌اید. از تلاش مدیریت و پرسنل آن شرکت تقدیر می نماییم. توفیق روز افزون و موفقیت در تداوم فعالیت و افزایش کیفیت محصولات آن مجموعه تلاشگر در جهت شکوفایی اقتصاد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند منان مسئلت داریم.
رضا قیصی پور
مدیرکل استاندارد استان خوزستان

تصاویر
اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *