وبلاگ

بهای تمام‌شده «وصندوق» از ۴۸۶ هزار میلیارد ریال عبور کرد

بهای تمام‌شده «وصندوق» از ۴۸۶ هزار میلیارد ریال عبور کرد

13 مهر 1399
مروری بر پرتفوی یک ماهه شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در شهریور 99

بهای تمام‌شده «وصندوق» از 486 هزار میلیارد ریال عبور کرد

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۵۱۹ میلیارد و ۶۸۸ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل هلدینگ صباانرژی، شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با سرمایه ۲۷ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۱ هزار و ۸۹۰ میلیارد و ۸۰۷ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۵۲۴ هزار و ۹۰۲ میلیارد و ۵۶۸ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۳۹۷ میلیارد و ۱۰۷ میلیون ریال به ۴۸۶ هزار و ۱۰۳ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری نیز با کاهش ۷۹۹ میلیارد و ۲۴۸ میلیون ریال  , و 38 هزار معادل ۲۸۷ میلیارد و ۹۱۴ میلیون . 22 هرار  ریال محاسبه شد.

“وصندوق” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۲۱ میلیارد و ۷۱۲ میلیون ریال به مبلغ ۶۴۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۵۱۹ میلیارد و ۶۸۸ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵۱۸ میلیارد و ۸۱۹ میلیون ریال خریداری کرد.

تصاویر
اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *