وبلاگ

برگزاری آیین بزرگداشت عید غدیر و سی‌وچهارمین سالگرد تاسیس صباانرژی

برگزاری آیین بزرگداشت عید غدیر و سی‌وچهارمین سالگرد تاسیس صباانرژی

28 تیر 1401

برگزاری آیین بزرگداشت عید غدیر و سی‌وچهارمین سالگرد تاسیس صباانرژی

عصر روز یکشنبه 26 تیرماه، آیین گرامیداشت عید غدیر و سی‌وچهارمین سالگرد تاسیس شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با حضور مدیران و کارکنان این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، در این مراسم که با مدیحه‌سرایی، ذکر فضایل حضرت امیرالمومنین و برنامه‌های متنوع همراه بود، محمد ابراهیمی، رییس هیات مدیره گروه سرمایه‌گذاری وصندوق، با تبریک عید سعید غدیر، گفت: غدیر تنها عید شیعیان نیست، بلکه متعلق به همه مسلمانان است. در روز غدیر، پیامبر با انتخاب علی (ع) به جانشینی، رسالت خود را تکمیل کرد. امید است پیروان علی (ع)، نیز توفیق داشته باشند راه امیرالمومنین را ادامه دهند.

وی با اشاره به سی‌وچهارمین سالگرد تاسیس شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، گفت: تلاش می کنیم صباانرژی نقش موثرتری را در اقتصاد و چرخه تولید مملکت و در خدمت به بازنشسته‌ها ایفا کند. مهمترین استراتژی ما این است که بتوانیم سهم خود را در پرداخت حقوق بازنشسته‌ها بیشتر کنیم.

ابراهیمی با بیان اینکه امید بازنشسته‌ها به سرمایه‌گذاری‌های کلان شرکت‌های زیر نظر صندوق بازنشستگی است، گفت: امیدوارم با همت و تدبیر، اتخاذ سیاست‌های درست و شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری پربازده، سهم صباانرژی را در پرداخت حقوق و مزایای بازنشستگان افزایش بدهیم.

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، در تاریخ 25 تیرماه 1367 با عنوان «شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی مستخدمین مشمول قانون استخدام کشوری» در قالب شرکت سهامی خاص در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسید و در تاریخ 26 خرداد 1378 با تصویب اساسنامه جدید توسط مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام، به «شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری (سهامی عام)» تغییر نام داد و در تاریخ 31 شهریور 1379 در سازمان بورس اوراق بهادار تهران به نماد «وصندوق» پذیرفته شد و هم‌اکنون با نام تجاری هلدینگ صباانرژی با تمرکز بر صنایع پتروشیمی، فراورده‌های نفتی، گاز و… فعالیت می‌کند.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *