وبلاگ

برنامه صباانرژی ساخت سود تصاعدی، سریع و پایدار برای سهامداران است

برنامه صباانرژی ساخت سود تصاعدی، سریع و پایدار برای سهامداران است

22 تیر 1400

بازارنوی در بازدید از پتروشیمی مسجدسلیمان:

 

برنامه صباانرژی ساخت سود تصاعدی، سریع و پایدار برای سهامداران است

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری از خط تولید اوره و آمونیاک پتروشیمی مسجدسلیمان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، در این بازدید، محسن بازارنوی با بیان اینکه تولید اوره و آمونیاک، از جمله پروژه‌های بزرگ تولیدی صباانرژی است که با سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری اجرا شده و در صورت رسیدن تولید به ظرفیت اسمی، سالانه صد تا صد و پنجاه میلیون دلار درآمد ارزی برای کشور خواهد داشت.

وی با بیان اینکه تلاش کردیم با رفع موانع متعدد بتوانیم این پروژه بعد از سال‌ها در خرداد سال جاری افتتاح کنیم، گفت: در حال حاضر، پتروشیمی مسجدسلیمان با هفتاد درصد ظرفیت روزانه دو هزار تن محصول تولید میکند. تلاش همه همکاران و مدیران در شرکت پتروشیمی مجسدسلیمان مجموعه وصندوق این است که به زودی این رقم به تولید روزانه 3200 تن در روز برسد.

بازارنوی با بیان اینکه صباانرژی در رفع موانع تولید، با آینده‌نگری عمل می‌کند گفت: یکی از برنامه‌های ما برای پایداری سود و رفع موانع تولید، سرمایه‌گذاری در حوزه تولید برق است. تلاش می‌کنیم با اتکا به مجوزهای قانونی، مجموعه‌های خود را در حوزه مصرف برق، خودکفا کنیم. در این مسیر، به راه‌اندازی نیروگاه سیکل ترکیبی اندیشمک توجه داریم.

وی در پایان گفت: با توجه به تولید محصول صادراتی و گرانبها در این مجموعه، پتروشیمی مسجدسلیمان و پروژه بعدی صباانرژی در مسجدسلیمان یعنی طرح پتروپالایش بختیاری، برای سهامداران و بازنشستگان سود پایدار می‌سازد.
در این بازدید، یوسف داودی مدیرعامل پترپشیمی مسجدسلیمان، گزارشی از روند تولید، بارگیری محصولات و نحوه حمل و فروش آن‌ها ارائه کرد.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *