وبلاگ

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در بازدید از لوله‌سازی اهواز: معیشت کارگران و بازنشستگان دغدغه دولت سیزدهم است

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در بازدید از لوله‌سازی اهواز: معیشت کارگران و بازنشستگان دغدغه دولت سیزدهم است

9 دی 1401

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در بازدید از شرکت لوله‌سازی اهواز: معیشت کارگران و بازنشستگان دغدغه دولت سیزدهم است
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری در بازدید از خط تولید لوله سازی اهواز که به همراه مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری و هیئت همراه روز چهارشنبه 7 دی 1401  انجام شد، رفع دغدغه جامعه کارگری و بازنشستگی را از حساسیت‌های ویژه و مهم دولت سیزدهم عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از روابط عمومی شرکت لوله سازی اهواز، “نعمت الله ترکی” در نشست صمیمی با کارکنانِ شرکت لوله سازی اهواز گفت: مطمئن باشید که دولت و ریاست جمهوری در خصوص رفع دغدغه‌های جامعه‌ی کارگری حساسیت فراوان دارند.

ترکی ضمن ابراز خرسندی از تعلق خاطرِ کارکنانِ لوله سازی اهواز به این شرکت تاکید کرد: ما به دنبال رفع دغدغه‌های کارگران عزیز هستیم.

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری توجه به منابع انسانی را یکی از لازمه های مدیریت سازمانی عنوان کرد و گفت: توسعه منابع انسانی و ارزش گذاری به نیروها سبب ارزشمندی نیروها و در نتیجه ارائه خدمت بهتر به جامعه مخاطب خواهد شد.

در ابتدای این بازدید، “علی خنیفر”، مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت این شرکت، چالش‌های پیش رو، برنامه‌های نوسازی و توسعه و پروژه‌های در دستِ اجرای لوله سازی اهواز را تشریح کرد.

گفتنی است، سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری به همراه  مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذرای صندوق بازنشستگی کشوری پس از دیدار و گفت و گو با مدیران و کارکنان شرکت لوله سازی اهواز از خطوط تولید کارخانه‌های چهار، مراحل راه‌اندازی دستگاه عکسبرداری دیجیتال (فلت پنل) و کارخانه‌ی اسپیرال نیز بازدید کردند.

گفتنی است شرکت لوله سازی اهواز، به عنوان قدیمی ترین شرکت لوله سازی خاورمیانه و یکی از شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری، بزرگترین تولیدکننده لوله های نفت، گاز و پتروشیمی است.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *