وبلاگ

تولید روزانه بریکت گرم در صبا فولاد با ثبت رکورد جدید ۴۰۷۵ تن در شبانه روز ارتقاء یافت

تولید روزانه بریکت گرم در صبا فولاد با ثبت رکورد جدید ۴۰۷۵ تن در شبانه روز ارتقاء یافت

24 مهر  1401

معاون بهره برداری شرکت صبا فولاد خلیج فارس اعلام کرد:

 

تولید روزانه بریکت گرم در صبا فولاد با ثبت رکورد جدید 4075 تن در شبانه روز ارتقاء یافت

 

معاون بهره برداری شرکت صبا فولاد خلیج فارس از ثبت حد نصاب جدید تولید روزانه بریکت گرم آهن اسفنجی در این شرکت خبر داد و گفت: این رکورد به میزان 4075 تن تولید بریکت گرم در شبانه روز ثبت شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی به نقل از شرکت صبا فولاد خلیج فارس، مهندس احسان رسولی در تشریح این خبر، عنوان کرد: شرکت صبا فولاد به پشتوانه مجموعه کارکنان و مدیران توانمند و همدل و با کار جهادی و تلاش شبانه روزی پرسنل زحمتکش و همچنین بواسطه حضور مشاوران مجرب و برگزیده و چهره های ماندگار صنعت فولاد کشور، طی ماه گذشته و ماه جاری موفق به ثبت رکوردهای جدیدی در زمینه تولید بریکت گرم آهن اسفنجی شده است.

وی افزود: از جمله مهمترین این رکوردها، ثبت حد نصاب جدید تولید روزانه است و طی دو ماه اخیر در روزهای 30 شهریور و 16 مهر ماه، دو بار این رکورد افزایش یافت و به میزان 4075 تن بریکت گرم در شبانه روز رسید.

معاون بهره برداری شرکت صبا فولاد خلیج فارس بیان داشت: همچنین رکورد جدید تولید یک شیفت در این شرکت ثبت شد و این حد نصاب در 17 مهر ماه سال جاری به میزان 8 تن افزایش و به 1384 تن بریکت گرم رسید و در همین زمان رکورد تولید ساعتی به 173 تن بر ساعت نیز ارتقاء یافت.

گفتنی است؛ شرکت صبا فولاد خلیج فارس نخستین تولید کننده بریکت گرم آهن اسفنجی در کشور با ظرفیت تولید یک و نیم میلیون تن و جزء سه شرکت بزرگ صادر کننده بریکت در دنیا محسوب می شود که در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در بندرعباس قرار دارد.

 

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *